QRS1220T30 Diode Switching 1.2KV 127A 2-Pin
NS is a professional distributor for famous brand high-power and power conversion module
Brand Include: Darlington, IGBT, intelligent, IPM, power conversion DC-DC, AC-DC
DC-DC, AC-DC rectifier and power supply and other modules.
We will do high quality control , inspection , testing of the parts no worries for you after buying
By the way We offer thoughtful, multi-faceted, all –round after sales service
Please note before purchasing
1. We will offer the module’s picture to customer before the shipment , please check it carefully
Any questions just feel free to contact with our sales person
Diagrams
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
QRS1220T30
QRS1220T30
DIODE MOD FST REC SGL 1200V 88A
Data Sheet
Quantity
QRS1220T30
QRS1220T30