JW2SN-DC24V Electromechanical Relay 24VDC 1.1KOhm 5A DPDT (28.6x12.8x20)mm THT Power Relay
We will do high quality control , inspection , testing of the parts no worries for you after buying
By the way We offer thoughtful, multi-faceted, all –round after sales service
Please note before purchasing
1. We will offer the module’s picture to customer before the shipment , please check it carefully
Any questions just feel free to contact with our sales person
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 JW2SN-DC24V |
 Panasonic Electric Works |
 General Purpose / Industrial Relays 5A 24VDC DPDT SEALED PCB |
 Data Sheet |
Quantity | ||||||||||||
 JW2SN-B-DC12V |
 Panasonic Electric Works |
 General Purpose / Industrial Relays 5A 12VDC DPDT CLASS B SEALED PCB |
 Data Sheet |
 JW2SN-B-DC18V |
 General Purpose / Industrial Relays 2 Form C 10A 250VAC 18V |
 JW2SN-B-DC24V |
 General Purpose / Industrial Relays 5A 24VDC DPDT CLASS B SEALED PCB |
 JW2SN-B-DC48V |
 General Purpose / Industrial Relays 2 Form C 10A 250VAC 48V |
 JW2SN-B-DC5V |
 General Purpose / Industrial Relays 2 Form C 10A 250VAC 5V |
 JW2SN-B-DC6V |
 General Purpose / Industrial Relays 2 Form C 10A 250VAC 6V |