JR1AF-DC24V  Electromechanical Relay 24VDC 1.1KOhm 16A SPST-NO (28.6x12.8x28.5)mm THT Power Relay
We will do high quality control , inspection , testing of the parts no worries for you after buying
By the way We offer thoughtful, multi-faceted, all –round after sales service
Please note before purchasing
1. We will offer the module’s picture to  customer before the shipment , please check it carefully
Any questions just feel free to contact with our sales person
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
JR1AF-DC24V
JR1AF-DC24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V