AQ2A2-J-ZP3/28VDC  Relay SSR 28V DC-IN 2A 250V AC-OUT 4-Pin DIL
We will do high quality control , inspection , testing of the parts no worries for you after buying
By the way We offer thoughtful, multi-faceted, all –round after sales service
Please note before purchasing
1. We will offer the module’s picture to  customer before the shipment , please check it carefully
Any questions just feel free to contact with our sales person
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
AQ2A2-J-ZP3/28VDC
AQ2A2-J-ZP3/28VDC
Panasonic Electric Works
Solid State Relays 2A 3/28V Zero Cross
Data Sheet
Quantity
AQ2A1-C1-T12VDC
AQ2A1-C1-T12VDC
Panasonic Electric Works
Solid State Relays 2A 12V Non-Zero Cross
Data Sheet
AQ2A1-C1-T24VDC
AQ2A1-C1-T24VDC
Solid State Relays 2A 24V Non-Zero Cross
AQ2A1-C1-T5VDC
AQ2A1-C1-T5VDC
Solid State Relays 2A 5V Non-Zero Cross
AQ2A1-C1-ZT24VDC
AQ2A1-C1-ZT24VDC
Solid State Relays 2A 24V Zero Cross
AQ2A1-C1-ZT5VDC
AQ2A1-C1-ZT5VDC
Solid State Relays 2A 5V Zero Cross
AQ2A1-C2-T24VDC
AQ2A1-C2-T24VDC
Solid State Relays SSR 2A 125VAC 24VDC RANDOM